|


|


|

KUYUCAK’TA YÜZME KURSLARINDA MUHTEŞEM FİNAL

KUYUCAK’TA YÜZME KURSLARINDA MUHTEŞEM FİNAL

KUYUCAK’TA YÜZME KURSLARINDA MUHTEŞEM FİNAL 

Aydın’da 3 havuzu olan Kuyucak ilçesinde, yüzme kursunun final gösterileri Kuyucak Belediyesi ve Kuyucak Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle Horsunlu ve Pamukören’in ardından son olarak Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. 

Kuyucak Belediyesi’nin ilçe merkezi, Pamukören ve Horsunlu Mahallelerinde faaliyete açmış olduğu 3 havuzda yüzme kursu sezon sonu final gösterileri gerçekleşti. Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün yıllar önce Pamukören’de başlatmış olduğu ‘Yüzme bilmeyen kalmayacak’ projesi artarak devam ediyor. Bugüne kadar binlerce çocuğun Kuyucak Belediyesi’nin hizmetiyle yüzme öğrendiği projede, yılsonu gösterisi yapıldı. 

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Kuyucak’ta yüzme bilmeyen kalmayacak. Kuyucak, Pamukören ve Horsunlu’da bulunan havuzlarda yüzme kursu eğitimi gören evlatlarımızın yılsonu gösterisinin sonuncusunu Kuyucak’ta gerçekleştirdik. Binlerce çocuğumuz yüzme öğrendi. Ailelerimiz evlatlarını rahatlıkla denize, havuzlara gönderebilir. Kuyucak’ta biz sporu çok önemsiyoruz. Kuyucak Belediyespor Kulübümüz altında yüzlerce lisanslı sporcumuz var. Kuyucak Belediyesi olarak, sporu ve sporcuyu desteklemeyi sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm antrenörlerimizi tebrik ediyorum” dedi. 

Yapılan etkinliğe Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, AK Parti Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..