|


|


|

KUYUCAK’TA YUSUF GÜNEY RÜZGARI ESTİ

KUYUCAK’TA YUSUF GÜNEY RÜZGARI ESTİ

Kuyucak Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu Gençlik Şöleni’nde Yusuf Güney sahne aldı. Yusuf Güney söylemiş olduğu şarkılarla Kuyucaklıları coşturdu.
Kuyucak’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İnönü Caddesi üzerinde Fener Alayı gerçekleştirildi. Fener Alayı’nın bitimi sonrasında Cumhuriyet Meydanı’nda Yusuf Güney konseriyle etkinlik devam etti. Yusuf Güney, söylemiş olduğu şarkılarla Kuyucaklılara unutulmaz bir gün yaşattı.  Kuyucak Belediyespor’da başarı yakalayan sporcular, sanatçı Yusuf Güney’e çiçek takdim etti. 

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Öncelikle hepinizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Belediye başkanlığına geldiğimiz 8 yıl içerisinde Kuyucak’ımıza çok güzel hizmetler ürettik. Çok güzel eserler kazandırdık ve kazandırmaya da devam ediyoruz. Sevgili gençler sizler de eğitimde ve sporda Kuyucak’ı madalyaya doyurdunuz. Harikasınız. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi. 

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..