|


|


|

Kuyucak Sporsal Faliyetlerin En Güzel Örneklerini Sergilemekte.

Kuyucak Sporsal Faliyetlerin En Güzel Örneklerini Sergilemekte.

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Kurtuluşspor kadrosu ve teknik adamları ile birlikte Pamukören Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.


Başkan Ertürk, Sporun sadece bedensel ve fiziksel olması yanısıra centilmenlik, dostluk ve arkadaşlık içerisinde yapılmasının gerektiğini belirtti. Gençlerle sohbet eden Ertürk, Kuyucak Belediyesi olarak genç sporcular için her türlü imkanı sağladıklarını söyledi. Sporcuların şu an çok şanslı olduklarını dile getiren Ertürk 

“ Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri içerisinde voleybol, tenis, futbol, basketbol, güreş, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalında yaklaşık 500 lisanslı oyuncu barındırmakta. Sizler şu an çok şanslısınız heryerde spor yapabilmeniz için sosyal tesislerimiz var. Siz gençler belediyemizin inşa ettiği bu Sosyal tesislerden yaralanmalısınız. 

“Kuyucak sporsal faliyetlerin en güzel örneklerini sergilemekte”

Biz Kuyucak Belediyesi olarak yaptığımız tüm projelerin içerisinde siz gençlerinde olmasını istiyoruz. Kuyucak Belediyesi olarak asıl amacımız ülkesini, ailesini, küçüklerini seven ve büyüklerine saygılı sporcular yetiştirmek. Maç kazandınız veya kaybettiniz önemli değil. 

Mahallemizin futbol takımlarında oynayarak sizler küçük çocuklara çok güzel örnek oluyorsunuz. Kuyucak Belediyesi olarak gençlerimizin içerisinden yetenekli olanları seçip onları ileriye taşımak, dünya çapında ve ülke çapında büyük birer sporcu olmalarını sağlamak istiyoruz. Kuyucak sporsal faliyetlerin en güzel örneklerini sergilemekte. Kuyucak Belediyesi olarak biz sizlerin her zaman yanınızdayız” diyerek oyunculara başarılar diledi.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..