|


|


|

KUYUCAK BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜNDE ÇİÇEKLERLE ANNELERİ ZİYARET ETTİ

KUYUCAK BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜNDE ÇİÇEKLERLE ANNELERİ ZİYARET ETTİ

Aydın Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün talimatıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelleri tarafından ilçe merkezi ve mahallelerdeki evler gezilerek çiçekler ve güllerle anneler günü kutlandı.

Başta şehit ve gazi anneleri, özel çocukların anneleri olmak üzere annelere ziyaret gerçekleştiren belediye personelleri , Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün selamını ileterek çiçeklerle Anneler Gününü kutladılar.

Başkan Ertürk, “Dünyadaki en güçlü sevgi  anne  sevgisidir. Bizleri dünyaya getiren ve her türlü fedakarlığa göğüs gererek büyüten baş tacı annelerimiz, hayattaki yol göstericimiz ve güvencemizdir.Anneler Günü kutlama programı kapsamında, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personellerimiz mahalle mahalle gezerek şehit ve özel çocuklarımızın anneleri başta olmak üzere merhamet ve özverinin simgesi olan değerli annelerimizin anneler gününü kutladılar.Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.Ahirete intikal eden annelerimizi de rahmetle anıyorum.Büyüklerimizin tek isteği anılmak ve unutulmamaktır. Onların hem gönlünü hem hayır dualarını almak bize güç katmaktadır. Sadece bir gün değil her gün onların yanındayız.” Dedi.

Ellerinde çiçeklerle kapılarında ekipleri gören anneler duygulandı. Bu anlamlı ziyaret ve hediyeden dolayı memnuniyetlerini dile getiren anneler “ Bu anlamlı günde bizi unutmayıp, hatırımıza soranlara Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz, sağolsun. Allah hata, kaza, bela vermesin.” Diyerek teşekkür ettiler.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..