|


|


|

KABAKDAĞI MİLLET BAHÇESİ’NDE İLK CEMİYET YAPILDI

KABAKDAĞI MİLLET BAHÇESİ’NDE İLK CEMİYET YAPILDI

Kuyucak’ta cemiyet alanlarına bir yenisi daha eklendi. Kuyucak Belediyesi tarafından Aydınoğlu Mahallesi’nde yapılan Kabakdağı Millet Bahçesi’nde ilk cemiyet gerçekleştirildi. 

Kuyucak Belediyesi’nin ilçe genelinde yeni cemiyet alanları kazandırma projeleri devam ediyor. Son olarak yapılan Kuyucak Belediyesi Kabakdağı Millet Bahçesi hizmete açılırken, ilk cemiyet gerçekleşti.

Kabakdağı Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen ilk cemiyet, Hatice ve Gürhan Aktaş çiftinin oğulları Görkem Aktaş’ın sünnet cemiyeti oldu. 

İlk cemiyete Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, AK Parti Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden ve Belediye Meclis Üyesi Fikret Şengün katıldı. 

“YÖRÜK KÜLTÜRÜNÜ DE YAŞATIYORUZ” 

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Toplam 6 bin 685 metrekare alandan oluşan Kabakdağı Millet Bahçesi’nde ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları yapıldı. Çocuk oyun parkı da bulunan cemiyet alanında, vatandaşlar cemiyetlerini gerçekleştirmeye başladı. Yörük kültürünün devamı için cemiyet alanında Yörük Çadırı kullanılmıştır. Kabakdağı Millet Bahçesi tüm Kuyucaklılara hayırlı olsun. Güzel bir alan oldu” dedi.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..