|


|


|

BAŞKAN ERTÜRK’TEN MÜJDE PROJELER

BAŞKAN ERTÜRK’TEN MÜJDE PROJELER

Aydın Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, göreve geldiği günden itibaren vatandaş odaklı dev projelerle vatandaşın gönlünü kazanarak daha yaşanabilir bir Kuyucak için çalışmaya devam ediyor.

Başkan Ertürk, bir dizi görüşmeler dahilinde TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u, AK Parti Aydın Milletvekili, TBMM Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş ve AK Parti Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü ile birlikte ziyaret ederek Kuyucak İlçesi Horsunlu ve Pamukören Mahalleleri’nde projesi tamamlanmış olan 2. Etap 313 konut için görüşmelerde bulundu. En kısa sürede ihale aşamasına geçilmesinin planlandığını belirten Ertürk, “ Hizmet odaklı çalışmalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Kuyucak’ta 2018 yılında anahtar teslimini yaptığımız TOKİ evlerimizin Horsunlu ve Pamukören Mahallelerimizde 2. Etabı  yapım çalışmalarımıza  inşallah en kısa sürede ihalesini yaparak  başlayacağız. Kuyucak’ımızda her yaştan ve her kesim vatandaşımıza hizmet sunabilmek en büyük hedefimiz. Tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. TOKİ projemizle dar gelirli vatandaşlarımızın da ev sahibi olabilmelerini sağlayacağız. Devletimizin destekleriyle ilçemizin çehresini de değiştirmeye devam ediyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı TOKİ Başkanı Ömer Bulut’a, Aydın Milletvekilimiz Mustafa Savaş’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Kuyucak için daha birçok vizyon projenin yakında duyurulacağı haberini veren Ertürk, “Kuyucak’ımız için çok güzel çalışmalarımız var. Gönül belediyeciliğini ön plana çıkarmak bizi mutlu ediyor.” Diye belirtti.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..