|


|


|

BAŞKAN ERTÜRK, PAZARYERLERİNDE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ERTÜRK, PAZARYERLERİNDE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, ilçe merkezi ve tüm mahallelerde kurulan pazaryerlerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların talep ve sorunlarını dinliyor.

Başkan Ertürk, göreve geldiği günden itibaren vatandaşlarla iç içe olarak talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Başkan Ertürk, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Güçlü, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden, belediye meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve mahalle muhtarları ile birlikte, pazartesi günü Horsunlu Mahallesi, salı günü Başaran Mahallesi, çarşamba günü Kurtuluş Mahallesi, perşembe günü Gencellidere Mahallesi, cuma günü Pamukören Mahallesi, cumartesi günü ilçe merkezi Kuyucak Belediyesi Çok Amaçlı Kapalı Pazaryeri’nde ve pazar günü Yamalak Mahallesi’nde kurulan pazaryerlerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların talep ve sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üretiyor.

Pazaryeri ziyaretlerinden memnun kalan esnaf ve vatandaşlara taleplerini ileterek, Kuyucak’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Ertürk’ e teşekkürlerini iletti.

Copyrigt © 2022 Kuyucak Belediyesi ® Her Hakkı Saklıdır..