180605 Kuyucak Belediyesi
 

 

 
Haberler
KUYUCAK BELEDİYESİ KORONOVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA “HOŞGELDİN BEBEK” ZİYARETLERİNİ AKSATMIYOR ( 22.05.2020 )

Kuyucak Belediyesi, “Hoşgeldin Bebek” ziyaretlerini Koronavirüs Tedbirleri kapsamında sosyal mesafeyi koruyarak  gerçekleştiriyor.

Kuyucak Belediyesi’nin 2014 yılında  başlatmış olduğu “Hoşgeldin Bebek Projesi” kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretler, KoronaVirüs Tedbirleri Kapsamında sürüyor. Kültür ve Sosyal İşler Personelleri, her ay yeni doğan bebek listesi doğrultusunda Kuyucak’ın 36 mahallesindeki bebek ailelerini Başkan ERTÜRK’ün talimatı ile ziyaret etmeye devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Personelleri, Nisan ayı içinde  doğan 17 bebeğe ulaşarak içerisinde ateş ölçer, şampuan, zıbın–tulum, bebek bezi, ıslak mendil, ağız mendili, çorap, bebek takımı, kundak  bulunan bebek paketi ve fincan takımı olan Başkan ERTÜRK ‘ün hediye paketlerini ailelere ulaştırdılar.

''HOŞGELDİN BEBEK PROJESİ ''İLE YENİ BEBEĞİ OLAN AİLELERİN SEVİNCİNİ PAYLAŞIYORUZ.”

Hoş geldin Bebek Projesi ile yeni bebeği olan ailelerin sevincini paylaştıklarını belirten Kuyucak Belediye Başkanı Metin ERTÜRK, “Hoş Geldin Bebek” kampanyası çerçevesinde, İlçemizde dünyaya gelen bebekler tespit edilerek, ailelere bir katkıda bulunuyoruz. Hastalıkta, sağlıkta ve doğumda hayatın her alanında halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni doğan bebeklerimize sağlıklı uzun ömür diliyor, kıymetli anne ve babalarına aileleri ile birlikte güzel bir yaşam sürmelerini diliyorum.” Dedi.

Hoş geldin Bebek Ziyaretlerinden çok memnun kalan aileler, hediyelerinden dolayı Başkan ERTÜRK’e teşekkürlerini ileterek, bu güzel davranış karşısında çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

Haberler Sayfasına Dön